יותר ויותר מבנים בישראל ובעולם - מפעלים, חנויות, מבני מסחר, בניינים ובתים פרטיים  משתמשים במוצרי הצבע, הציפוי וההגנה של חברת Epolac.  

חברת Epolac הינה בין יצרניות הצבעים והציפויים הפולימריים המובילה בישראל עם ותק של מעל ל-50 שנה. מגוון המוצרים הרחב שהחברה מציעה, מסייע במתן פתרונות מתאימים לעסקים וארגונים גדולים בישראל ובעולם.אנו מספקים מגוון רחב של מערכות מהונדסות במיוחד לשוק הבנייה, התעשייה והאיטום.

אפולק נוסדה בשנת 1974 ומרכזת תחתיה ניסיון של למעלה מחמישים שנה בתחום של ייצור צבעים וציפויים. אפולק שהוקמה כחברה משפחתית, מתמחה בתחום של צבעים וציפויים רטובים לתעשייה הכבדה: כימית, פטרוכימית, מזון, ים , בניה, מתכת ועוד. הביצועים המעולים של הציפויים מתוצרתנו הופכים אותם אידאלים להגנה על מפעלים, מתקנים, קונסטרוקציות ומשטחים באווירה כימית, ימית וחיצונית. המוצרים מתחלקים למספר משפחות: תעשייה כבדה, תעשיית העץ וDIY , ציפויי רצפות ומוצרים משלימים מבית Sherwin Williams. אפולק חרטה על דיגלה להוביל את השוק בחדשנות, בפיתוחים חדשניים ובהובלת השוק לכיוון צבעים ידידותיים לסביבה, בעיקר צבעים על בסיס מים. כל מוצרינו מיוצרים תחת ביקורת איכות קפדנית ועומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. אפולק מוסמכת ע"י מכון התקנים הישראלי בתקן ISO 9001-2015

חברת Epolac הינה בין יצרניות הצבעים והציפויים הפולימריים המובילה בישראל עם ותק של מעל ל-50 שנה.

04-6518851
המרכבה 2 אזור תעשייה ציפורית, נוף הגליל