אפולק – המובילים במוצרי תעשייה: צבע, ציפוי, הגנה ועוד | Epolac

אודותינו

יותר ויותר מבנים בישראל ובעולם – מפעלים, חנויות, מבני מסחר, בניינים ובתים פרטיים – משתמשים במוצרי הצבע, הציפוי וההגנה של חברת Epolac.  חברת Epolac הינה בין יצרניות הצבעים והציפויים הפולימריים המובילה בישראל עם ותק של מעל ל-50 שנה. מגוון המוצרים הרחב שהחברה מציעה, מסייע במתן פתרונות מתאימים לעסקים וארגונים גדולים בישראל ובעולם. אנו מספקים מגוון רחב של מערכות מהונדסות במיוחד לשוק הבנייה, התעשייה והאיטום.


להמשך קריאה
Sherwin-Williams Protective & Marine
מומחית בתעשייה ושירות טכני ברמה עולמית.
שרווין-וויליאמס, יצרנית ציפויים ומגוון מוצרים נוספים.
צוות המומחים של שרווין-וויליאמס  מנוסים, מיומנים ועובדים בשיתוף פעולה הדוק כדי לספק ללקוחותינו את המוצרים ברמה הגבוהה ביותר.


לקטלוג המוצרים

פרוייקטים

project-3
project-4
project-2
project-1
project-5
עוד מימיה הראשונים, חברת Epolac  הקדישה תשומת לב מיוחדת לפיתוחים וחידושים. "ציפויים חכמים" הינה התוכנית הייחודית שלנו לקידום מחקר ופיתוח. ו"חדשנות" עבורנו היא לא סתם מושג – אלא ערך עליון, שלאורו אנחנו – הלכה למעשה – בתהליך קבוע של שיפור מתמיד. תהליך של יצירת מוצרים חדשים יותר, טובים יותר אופטימליים ככל האפשר.

חברת Epolac גאה להציג את מפעלה החדש באזור התעשיה ציפורית – "המפעל הירוק". המפעל, כשמו כן הוא, נבנה על בסיס ערכים של קיימות וחומרים ידידותיים לסביבה. זאת, בהתאם לחזון החברה, אשר מעמיד את ערך הקיימות כערך עליון ושם אותו בראש סדר העדיפויות, בכל החדש שלנו ואת הקיימות בכל תחומי העסק שלנו.


להמשך קריאה


להמשך קריאה

לקוחותינו

מפעלי-ים-המלח
תנובה
בתי-זיקוק
חברת-חשמל
כרמית
משהבט
נובל-ארנג׳י
רפאל
תעש
וילאר

חברת Epolac הינה בין יצרניות הצבעים והציפויים הפולימריים המובילה בישראל עם ותק של מעל ל-50 שנה.

04-6518851
המרכבה 2 אזור תעשייה ציפורית, נוף הגליל


Facebook

חברת בניית אתרים חברת בניית אתרים